Pegasus Sırrı

En yeni Pegasus Sırrı kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. ibiaryu Pegasus Sırrı'ı inceledi.

Responsive image
YAZAR
Gregg Loomis
DOSYA BOYUTU
9,85 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9786055943967

Pegasus Sırrı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Gregg Loomis. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Gregg Loomis'den Pegasus Sırrı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Da Vinci Şifresi kitabından daha gizemli, daha heyecanlı ve daha fazla merak uyandırıcı…Robert J. RandisiDAN BROWN'IN DA VINCI ŞİFRESİ KİTABININ HAYRANLARI PEGASUS SIRRI'NI ÇOK SEVECEKLER.Birisi bir sırrı ne kadar süre saklayabilir? Peki ya eğer bu sır batı uygarlığının 2000 yıllık temel taşlarını yok edebilecek kadar önemli bir sır ise? Gregg Loomis tarafından yazılan bu kitapta işte böylesine nefes kesici bir olayın peşinden gidilmektedir.Amerikalı bir avukat olan Lang Reilly'nin kız kardeşi olan Janet Holt Paris'te bir apartman dairesinde öldürülür. Reilly, kız kardeşinin ölümünün bir kaza sonucu olmadığını anlar. Janet öldürülmüştür ve Lang katilin kim olduğunu ve kız kardeşini öldürme nedenini araştırmaya başlar.Dan Brown hayranlarına sevindirecek bir kitap. Hız sınırlarını aşan bir heyecan. Romanın kahramanı ne tür korkunç bir tehlikede olduğunun farkında olmasa da kız kardeşinin ölüm nedeninin aydınlatmak için karanlık dünyalara, binyıllardır saklanan ölümcül sırlara korkusuzca dalıyor. Nefesinizi tutun, Gregg Loomis'in yeteneği sizi büyüleyecek. Bravo!Harriet KlausnerPatlamalar sizi korkutmasın! Dahice kurgulanmış, oldukça akıcı, sürükleyici ve heyecan yüklü bir macera romanı.Fresh FictionBu kitapla göz kamaştırıcı bir başarıya imza atan Gregg Loomis yüksek derecede heyecan içeren bir gizem yaratmış.Bu şöleni kaçırmayın!Tim Davis New Mystery Readerİnce Kapak: Sayfa Sayısı: 400Baskı Yılı: 2008Cep Boy: Sayfa Sayısı: 440Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Peki ya eğer bu sır batı uygarlığının 2000 yıllık temel taşlarını yok edebilecek kadar önemli bir sır ise? Gregg Loomis tarafından yazılan kitapta işte böylesine nefes kesici bir olayın peşinden gidilmektedir.