Tüy

Kişisel Bakım >. Ağda ve Epilasyon >. Tüy Dökücü ve Sarartıcı Ürünler. VEET. Naturals Shea Yağlı Duşta Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler İçin 150 ml. 36,95 ₺ 21,95 ₺.

Responsive image
YAZAR
Selim Berekat
DOSYA BOYUTU
3,93 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789755399744

Bir Tüy kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Tüy kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Selim Berekat tarafından yazılmıştır.


1951 yılında Qamişlo'da doğan Selîm Berekat, Arapça yazan en önemli Kürt yazarlarındandır. "Arap edebiyatının Yaşar Kemal'i" veya "Arap dilinin yularını elinde tutan adam" olarak da nitelendirilen yazarın eserleri Arapça olmakla beraber eserlerinin arkaplanı yakın dönem Kürt tarihidir. Berekat, tarih bilinciyle yoğrulmuş eserlerinde Kürt kültür ve tarihini bir romancı edasıyla aktarırken okuyucusuna edebi zevki de tattırır. Selim Berekat, gençliğinin sıkıntılı günlerini, sürgün yaşamının zorluklarıyla yoğrulduğu Kürdistan'a yönelik nostaljik duygularını dile getirdiği üçüncü romanı Tüy'de acının destanını yazdı. Gizemli büyük bir adamı görmek için Kıbrıs'a giden Suriyeli Kürtlerden genç Mem'in düşle gerçek arasında geçen ama Kürt tarihindeki birçok şahsiyetin hayatıyla da paralel olarak hüsranla sonlanan bu yolculuğunda "başarısızlık" bir izlek ve imgeden çok bir "hikâye" olarak Kürt tarihini de açımlamaktadır. Gerçek ile hayalin, geçmiş ile şimdi'nin birbirine ustaca eklemlendiği, efsanevi tarihi kahramanlarla yoğrulmuş, doğanın dile geldiği masalımsı bu roman, metaforlarla, imgelerle Kürdistan'ı sevilen, özlenen memleket olarak anlatırken solgun, soğuk sürgünde sürünenlerin hayatına da ışık tutar.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 272Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Ayrıntı Yayınları 


Siz de kategorimizde yer alan tüy dökücü serum ve krem çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz. Bunlardan en çok tercih edilenlerden biri ise tüy dökücü kremlerdir.