YAZAR
Patrick Carman
DOSYA BOYUTU
9,16 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786053750987

Gece Yarısına On Üç Gün harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Patrick Carman. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Patrick Carman'den Gece Yarısına On Üç Gün kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Yok edilemezsin... Kulağına fısıldanan bu iki kelime Jacob Fielding'e her şeyi değiştiren akıl almaz bir güç aktarmıştır. İlk başta Jacob, yaratabileceği etkilerden çekindiğinden gücü kullanmakta tereddüt eder. Ama öte yandan, korkunun sınırlarını sınamak da bağımlılık yapan bir şeydir.Derken, şehre yeni gelen güzel ve gözüpek Ophelia James ondaki bu gücü iyilik yapmak, insanları kurtarmak için kullanmalarını önerir. Ama yaptıkları her kahramanlıkla birlikte, güç gitgide lanetli bir hal alır. Kimin yaşayıp kimin öleceğine nasıl karar verilecektir?Gizemle ve karanlık olaylarla harmanlanmış bu son derece heyecanlı romanda Jacob doğru ile yanlış, iyi ile kötü ve yaşam ile ölüm arasındaki kıldan ince, kılıçtan keskin çizgide yürümek zorundadır. Ve zaman tükenmektedir. Çünkü ölüm yok olmaz... Döner gelir."Jacob ile Oh'u ve ölümü nasıl aldatmaya çalıştıklarını unutamayacaksınız. Patrick Carman gerçekten çok iyi."JAMES PATTERSON, Maximum Ride dizisinin ve Witch&Wizard'ın yazarı"Derin meseleler üzerine kafa yormayı da içeren, şaşırtıcı, karanlık ve bir sonraki adımı merakla beklenen bir roman." JUDY BLUNDELL, What I Saw and How I Lied'ın Ulusal Kitap Ödülü sahibi yazarı"Ustalıklı, heyecanlı, karanlık ve dokunaklı bir öykü."MICHAEL GRANT, Gone dizisinin yazarı.Sayfa Sayısı: 286Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: İthaki Yayınları 


Patrick Carman. Yok edilemezsin. . . Kulağına fısıldanan bu iki kelime Jacob Fielding'e her şeyi değiştiren akıl almaz bir güç aktarmıştır.