Kanal Kentlerinde - Berlin & Amsterdam

Kanalları ve parklarıyla yüzyıllardır sanatçıların gözde kentlerinden olan Berlin ve Amsterdam'da geçirdiği günleri Demir Özlü Kanal Kentlerinde'de ustalıkla betimliyor.

Responsive image
YAZAR
Demir Özlü
DOSYA BOYUTU
4,39 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9789755704876

Bir Kanal Kentlerinde - Berlin & Amsterdam kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kanal Kentlerinde - Berlin & Amsterdam kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Demir Özlü tarafından yazılmıştır.


Kanalları ve parklarıyla yüzyıllardır sanatçıların gözde kentlerinden olan Berlin ve Amsterdam'da geçirdiği günleri Demir Özlü Kanal Kentlerinde'de ustalıkla betimliyor. Bir yandan bu kentlere ilişkin metinler üretirken bir yandan geçmişin izlerini sürüyor. Yabancılık, yalnızlık, hüzün, sevinç yaşamın tüm sıradanlığı ve tuhaflığı içinde yazarın lirik anlatımında can buluyor. "Geçmişin imgeleri... Günümüzün imgeleri, hesaplanarak, düşünülerek sunulan imgeler... Bunların arasında güzelliğiyle mutluluğu çağrıştıranlar var.... İçinde yaşadığımız dünya bütün vitrinlerinde en güzel imgelerle portreleri gösteriyor bize. Ama yarattığı doyumsuzlukla acı veriyor."Sayfa Sayısı: 108Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 


Kanalları ve parklarıyla yüzyıllardır sanatçıların gözde kentlerinden olan Berlin ve Amsterdamda geçirdiği günleri Demir Özlü Kanal Kentlerindede ustalıkla betimliyor.