Kanal Kentlerinde - Berlin & Amsterdam

5.87 TL. Sel Yayıncılık , Kanal Kentlerinde Berlin Amsterdam için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Demir Özlü
DOSYA BOYUTU
5,37 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9789755704876

Kanal Kentlerinde - Berlin & Amsterdam harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Demir Özlü. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Demir Özlü'den Kanal Kentlerinde - Berlin & Amsterdam kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kanalları ve parklarıyla yüzyıllardır sanatçıların gözde kentlerinden olan Berlin ve Amsterdam'da geçirdiği günleri Demir Özlü Kanal Kentlerinde'de ustalıkla betimliyor. Bir yandan bu kentlere ilişkin metinler üretirken bir yandan geçmişin izlerini sürüyor. Yabancılık, yalnızlık, hüzün, sevinç yaşamın tüm sıradanlığı ve tuhaflığı içinde yazarın lirik anlatımında can buluyor. "Geçmişin imgeleri... Günümüzün imgeleri, hesaplanarak, düşünülerek sunulan imgeler... Bunların arasında güzelliğiyle mutluluğu çağrıştıranlar var.... İçinde yaşadığımız dünya bütün vitrinlerinde en güzel imgelerle portreleri gösteriyor bize. Ama yarattığı doyumsuzlukla acı veriyor."Sayfa Sayısı: 108Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 


Kanalları ve parklarıyla yüzyıllardır sanatçıların gözde kentlerinden olan Berlin ve Amsterdam'da geçirdiği günleri Demir Özlü Kanal Kentlerinde'de ustalıkla betimliyor.