Kök - Kadın Öldüren Katil

29 TL. İlknur Tolunay ikinci romanı olan KÖK Kadın Öldüren Katilde cinayet romanı severleri bu kez İstanbulda geçen, nefes kesen bir seri-katil polis kovalamacına davet ediyor.

Responsive image
YAZAR
İlknur Tolunay
DOSYA BOYUTU
3,59 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786051271545

Bir Kök - Kadın Öldüren Katil kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kök - Kadın Öldüren Katil kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap İlknur Tolunay tarafından yazılmıştır.


"Hiç şüphesiz ki ben onu -kısa ve duygusuz bir şekilde- seri katil olarak nitelendirmezdim. O benim gözümde asla soğukkanlı bir katil olmadı, aslında öyle yaratılmamıştı. Hayat ağacı sevgi değil öfke ile sulandı ve kayıplarının doğurduğu intikam ateşi ile öldüren bir katile dönüştü. Ve onu adalet önüne çıkarmayı hayatının önüne koymuş bir polisle karşılaştı. Büyük mavi suyun kıyısında av ve avcının öyküsü böyle başladı. İnsanları biz yaratmıyoruz ama onları nasıl yoğuracağımız bize kalmış..." İlknur Tolunay ikinci romanı olan Kök - Kadın Öldüren Katil'de cinayet romanı severleri bu kez İstanbul'da geçen, nefes kesen bir seri-katil - polis kovalamacına davet ediyor. Sahne bir hastane, kahraman bir seri katil, kurbanlar ise son ana kadar belirsiz.Sayfa Sayısı: 459Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


İlknur Tolunay ikinci romanı olan KÖK Kadın Öldüren Katilde cinayet romanı severleri bu kez İstanbulda geçen, nefes kesen bir seri-katil polis kovalamacına davet ediyor.