Kök - Kadın Öldüren Katil

Kök Kadın Öldüren Katil. Kdv Dahil. : 31,68 TL. Taksit Seçenekleri. Önerileriniz. Kök Kadın Öldüren Katil. YAZAR. : İlknur Tolunay.

Responsive image
YAZAR
İlknur Tolunay
DOSYA BOYUTU
4,42 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786051271545

Kök - Kadın Öldüren Katil harika bir kitap. Bu kitabın yazarı İlknur Tolunay. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve İlknur Tolunay'den Kök - Kadın Öldüren Katil kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Hiç şüphesiz ki ben onu -kısa ve duygusuz bir şekilde- seri katil olarak nitelendirmezdim. O benim gözümde asla soğukkanlı bir katil olmadı, aslında öyle yaratılmamıştı. Hayat ağacı sevgi değil öfke ile sulandı ve kayıplarının doğurduğu intikam ateşi ile öldüren bir katile dönüştü. Ve onu adalet önüne çıkarmayı hayatının önüne koymuş bir polisle karşılaştı. Büyük mavi suyun kıyısında av ve avcının öyküsü böyle başladı. İnsanları biz yaratmıyoruz ama onları nasıl yoğuracağımız bize kalmış..." İlknur Tolunay ikinci romanı olan Kök - Kadın Öldüren Katil'de cinayet romanı severleri bu kez İstanbul'da geçen, nefes kesen bir seri-katil - polis kovalamacına davet ediyor. Sahne bir hastane, kahraman bir seri katil, kurbanlar ise son ana kadar belirsiz.Sayfa Sayısı: 459Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Kök - Kadın Öldüren Katil. ₺27.71₺37.96. "Hiç şüphesiz ki ben onu -kısa ve duygusuz bir şekilde- seri katil olarak nitelendirm... R_aidefix0000000350920.