Bir Yaşam ve Bir Yol Hikayesi

Bir Yaşam ve Bir Yol Hikayesi - %30 indirimli A. Kadir Uçar, Bir Yaşam ve Bir Yol Hikayesi, Cinius Yayınları, , , 9786051274478.

Responsive image
YAZAR
A. Kadir Uçar
DOSYA BOYUTU
2,99 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786051274478

Bir Yaşam ve Bir Yol Hikayesi harika bir kitap. Bu kitabın yazarı A. Kadir Uçar. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve A. Kadir Uçar'den Bir Yaşam ve Bir Yol Hikayesi kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bu kitap, yazarın yaşamından kesitler sunan daha çok bir anlatı fakat bazen ender rastlanan perspektifle yazılmış bir öykü, bazen seçim serüvenleriyle geçen dopdolu bir roman, bazen de duyguların en samimi üslupla anlatıldığı bir deneme...İçinde bolca umut var...Kadir Uçar 30 yaşında belediye reisi seçildiğinde, üzerine dikilen siyasetçi elbisesini giymeyi en baştan reddetmiş; vizyonu sayesinde kent yönetiminde ezber bozmuş, ufuk açmış, özgünlüğü ve modernliği biraraya getirmeyi kendine ilke edinmiş biri. Başkan, içinden çıkılmasına olanaksız gözüyle bakılan işleri, kalıplara pek sığmayan siyaset üslubuyla ve kendine has yöntemlerle kolayca çözüyor. İnatçı biri ve inat edip insana sunduğu her projesi birer eser oluvermiş memleketinde. Ancak son bir inadı daha var.Sayfa Sayısı: 252Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Hikaye-Roman-Masal. Sağlıklı Yaşam. Sanat Tarihi.