Adatepe Öyküleri

Birbirinden etkileyici çizimleriyle Sahir Erdinç'in katkıda bulunduğu öyküler, okurları Adatepe'nin büyülü güzelliğine sürüklüyor. Yaz sıcağında bu öyküleri okurken kendinizi Adatepe'de hissedeceksiniz.

Responsive image
YAZAR
Mahmut Boynudelik
DOSYA BOYUTU
10,13 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789753296090

Adatepe Öyküleri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Mahmut Boynudelik. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mahmut Boynudelik'den Adatepe Öyküleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Oğlak Yayınları tarafından yayımlanan Zeytin kitabının yazarlarından Mahmut Boynudelik,bu kez öykü kitabıyla edebiyatseverlerin karşısında...Birbirinden etkileyici çizimleriyle Sahir Erdinç'in katkıda bulunduğu öyküler,okurları Adatepe'nin büyülü güzelliğine sürüklüyor. Yaz sıcağında bu öyküleriokurken kendinizi Adatepe'de hissedeceksiniz.Sayfa Sayısı: 120Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Oğlak Yayıncılık 


Mahmut Boynudelik adlı yazara ait Adatepe Öyküleri kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Adatepe Öyküleri. Oğlak Yayıncılık. 22.40.