Yedi İklim Dört Bucak

Değerli şairimiz Refik Durbaş, bu ünlü gezginimizin yazılarını taradı, çocuklar için ilginç bulduğu bölümleri, anlatımını yalınlaştırarak, Yedi İklim Dört Bucak adı altında bu kitapta topladı.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Oker
DOSYA BOYUTU
1,63 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789756421604

Yedi İklim Dört Bucak harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ahmet Oker. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ahmet Oker'den Yedi İklim Dört Bucak kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Atatürk'e dair bilinmeyen bir anıyı...416 sene sonra, Hint Okyanusu'ndaki Türk harp gemilerini...Pakistanlıların Türkleri bağrına basmasını...Osmanlı'dan 38 sene sonra, Basra'daki Türkleri...Okyanusun sihirli gizemini...Dünya ağır sıklet boks şampiyonu Jack Dempsey'in,Amerika'da bir devir fırtınalar estirmiş "Müthiş Türkler"e olan hayranlığını...Bedbaht şair Edgar Alan Poe'nun evinde yaşananları. "İlk hava korsanı"nın Türkiye'deki hapisliğini...Orta Afrika'da yaşanan sefaleti...Denizleri... Denizlerde gidilen binlerce mili... Denizcilerin bilinmeyen çileli hayatını...63 bin tonluk TOPKAPI-S gemisinin Karadeniz'de batmasının arkasındaki gerçekleri… Özetle; bir denizcinin dünyanın dört bucağında yaşadığı sa- yısız olaya ve karşılaştığı ilginç insanlara dair anılarını bulacaksınız.Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Babıali Kitaplığı 


Aradığınız en ucuz yedi iklim dört bucak 2017 En Çok Satan Bestseller Kitaplar GittiGidiyor'da! Kampanyalı ve indirimli ürünlerin fiyatları için tıklayın!