Yedi İklim Dört Bucak

6. Sınıf Başak Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Yedi İklim Dört Bucakta Rehberimiz Evliya Cevapları. Yedi iklim dört bucakta rehberimiz evliya. 1. etkinlik.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Oker
DOSYA BOYUTU
8,16 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789756421604

PDF formatında Yedi İklim Dört Bucak. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yedi İklim Dört Bucak kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Atatürk'e dair bilinmeyen bir anıyı...416 sene sonra, Hint Okyanusu'ndaki Türk harp gemilerini...Pakistanlıların Türkleri bağrına basmasını...Osmanlı'dan 38 sene sonra, Basra'daki Türkleri...Okyanusun sihirli gizemini...Dünya ağır sıklet boks şampiyonu Jack Dempsey'in,Amerika'da bir devir fırtınalar estirmiş "Müthiş Türkler"e olan hayranlığını...Bedbaht şair Edgar Alan Poe'nun evinde yaşananları. "İlk hava korsanı"nın Türkiye'deki hapisliğini...Orta Afrika'da yaşanan sefaleti...Denizleri... Denizlerde gidilen binlerce mili... Denizcilerin bilinmeyen çileli hayatını...63 bin tonluk TOPKAPI-S gemisinin Karadeniz'de batmasının arkasındaki gerçekleri… Özetle; bir denizcinin dünyanın dört bucağında yaşadığı sa- yısız olaya ve karşılaştığı ilginç insanlara dair anılarını bulacaksınız.Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Babıali Kitaplığı 


Dünya büyük, engin: Yedi iklim, dört bucak! Ne kadar gezseniz bitiremezsiniz. Yine de umudunuzu kesmeyin, Yedi İklim Dört Bucak'la birazını olsun gezebilirsiniz.