Her Nefesimde Sen Varsın

Katie Ashley. Gerçek aşk, insanın umut ettiklerindedir. Megan, eski sevgilisi onu hamile bırakıp terk ettikten sonra, erkeklerden uzak durmaya yemin etmiştir.

Responsive image
YAZAR
Katie Ashley
DOSYA BOYUTU
2,75 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051860152

Bir Her Nefesimde Sen Varsın kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Her Nefesimde Sen Varsın kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Katie Ashley tarafından yazılmıştır.


Gerçek aşk, insanın umut ettiklerindedir.Megan, eski sevgilisi onu hamile bırakıp terk ettikten sonra, erkeklerden uzak durmaya yemin etmiştir. Henüz uzun süreli bir ilişkiye hazır olmadığından, gelip geçici gönül eğlendirmeler peşindedir. Pesh'le karşılaştığındaysa aradığı ilişkiyi bulduğunu düşünür, çünkü bu dul adamın ihtiyacı olan tek şey, hoş bir kadınla iyi vakit geçirmektir.Fakat işler Megan'ın planladığı gibi gitmez çünkü Pesh, Megan'ı görür görmez vurulur ve onu tanıdıkça, bu kadının hoppa görünüşünün altında bambaşka güzellikler olduğunu fark eder.Aralarındaki ilişki, kim daha önce pes edecek diye bekledikleri ya da istediklerinden fazlasına ikna oldukları, seksi bir kovalamacaya dönüşür."Katie Ashley okurlarını duygularla örülü bir heyecan kasırgasına sürüklüyor."-Amazon-"Hayattan farklı şeyler bekliyor olmak sizi heyecanlandırır ama aşka engel olamaz.Engelleri yıkan bir roman, tek kelimeyle harika."-Kirkus Reviews-"Büyüleyici ve kuralları altüst eden karakterleriyle çekimine kapılacağınız bir kitap."-Goodreads- (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 416Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Novella Yayınları 


Her Nefesimde Sen Varsın Gerçek aşk,insanın umut ettiklerindedir. Megan,eski sevgilisi onu hamile bırakıp terk ettikten sonra,erkeklerden uzak durmaya yemin etm.