Her Nefesimde Sen Varsın

http://oldgirlsontheblog.blogspot.com.tr/2016/10/katie-ashley-her-nefesimde-sen-varsn.html#more. Emma'nın iki kankasıda vardı yani kitapta yok yok tam bir son kitap hali var.

Responsive image
YAZAR
Katie Ashley
DOSYA BOYUTU
7,21 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051860152

PDF formatında Her Nefesimde Sen Varsın. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Her Nefesimde Sen Varsın kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Gerçek aşk, insanın umut ettiklerindedir.Megan, eski sevgilisi onu hamile bırakıp terk ettikten sonra, erkeklerden uzak durmaya yemin etmiştir. Henüz uzun süreli bir ilişkiye hazır olmadığından, gelip geçici gönül eğlendirmeler peşindedir. Pesh'le karşılaştığındaysa aradığı ilişkiyi bulduğunu düşünür, çünkü bu dul adamın ihtiyacı olan tek şey, hoş bir kadınla iyi vakit geçirmektir.Fakat işler Megan'ın planladığı gibi gitmez çünkü Pesh, Megan'ı görür görmez vurulur ve onu tanıdıkça, bu kadının hoppa görünüşünün altında bambaşka güzellikler olduğunu fark eder.Aralarındaki ilişki, kim daha önce pes edecek diye bekledikleri ya da istediklerinden fazlasına ikna oldukları, seksi bir kovalamacaya dönüşür."Katie Ashley okurlarını duygularla örülü bir heyecan kasırgasına sürüklüyor."-Amazon-"Hayattan farklı şeyler bekliyor olmak sizi heyecanlandırır ama aşka engel olamaz.Engelleri yıkan bir roman, tek kelimeyle harika."-Kirkus Reviews-"Büyüleyici ve kuralları altüst eden karakterleriyle çekimine kapılacağınız bir kitap."-Goodreads- (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 416Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Novella Yayınları 


Her Nefesimde Sen Varsın. Yeni. Ücretsiz Kargo.