Eşikte

Eşikte, en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle BKM Kitap'ta. Eşikte 'i hemen satın almak için tıklayın! Eşikte Kısa Özet. Eşikte Hakkında Yorumlar. Benzer Ürünler.

Responsive image
YAZAR
Ali Teoman
DOSYA BOYUTU
1,45 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9789750830068

Eşikte harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ali Teoman. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ali Teoman'den Eşikte kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Ali Teoman'ın ilk romanı "Bu kitabı er ya da geç mutlaka yazacağını biliyordun. Denebilir ki, bilmenin de ötesinde, bir uğursuzluğu önsemek, tedirgin edici bir kaçınılmazlığın bilincinde olmak gibi bir şeydi bu. Onu hem özlüyor, hem de ondan bucak bucak kaçıyordun. Ancak bütün ürkütücü şeyler gibi, o da ağır ağır kendisine çekiyordu seni. Bu şeytansı çekiciliğin ayartıcılığına uzun süre karşı koyamayacağının sen de ayırdındaydın."Öykü ve roman yazarı Ali Teoman'ın kitapları YKY'den yayımlanmaya devam ediyor. 1990'ların başında yazıp 2008'de yayımladığı ilk romanı Eşikte altı yıl sonra YKY baskısıyla okurlarına ulaşıyor. Bu roman, Ali Teoman'ın 2011'deki ölümünün ardından Fransa'da da yayımlanmıştı; Daniel Rottenberg tarafından Fransızcaya çevrilip Sur le seuil adıyla 2013'te çıkmıştı. Avrupa'da Kafkaesk mekânlarda akan zaman, gerçekler, anılar, düşler, tedirginlikler, sevişmeler, adsız kadınlar ve erkekler... Eşikte, Latince hukuk deyimi "ab initio nullum, semper nullum" (Geçersiz işlem geçerli kılınamaz) ile mühürlenmiş, sağlam yapısı ve ustalık dolu anlatımıyla dikkat çeken etkileyici bir roman.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 88Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Yapı Kredi Yayınları 


Öykü ve roman yazarı Ali Teoman'ın kitapları YKY'den yayımlanmaya devam ediyor. 1990'ların başında yazıp 2008'de yayımladığı ilk romanı Eşikte altı yıl sonra YKY baskısıyla okurlarına ulaşıyor.