Mükemmel Bir An

Bu tarz filmler kategorisinde iyi bir film sayılır. Filme puanım herşeye rağmen 7.1/10. Mükemmel Bir Kaçış Kullanıcı Oyu: 8.6 / 10 (79 oy). 720p Gizem.

Responsive image
YAZAR
Tim Tharp
DOSYA BOYUTU
7,45 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786053439097

Bir Mükemmel Bir An kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Mükemmel Bir An kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Tim Tharp tarafından yazılmıştır.


Herkesin gözdesi bir çocuk, herkesin gözünden kaçan bir kızla karşılaşınca...Sutter Keely. O… partilerin vazgeçilmezidir. Herkesi dans pistine çıkarabilir. Herkesi havuza kıyafetleriyle sokabilir. Tamam, akademik açıdan dâhi sayılmaz. Ne üniversiteye ne de iş yaşamına dair bir plan yapmıştır ve büyük ihtimalle geçimini gömlek katlayarak sağlayacaktır. Ama kasabada bir sürü kadın vardır ve Dean Martin ile viskinin yardımıyla hayatı aslında oldukça şahanedir.Ta ki bir sabah bir bahçede uyanıp Aimee'yle tanışana kadar. Aimee'nin dünyadan haberi yoktur, sosyal ilişkiler konusunda tam bir felakettir, yardıma ihtiyacı vardır ve Üstat Sutter nasıl muhteşemüstü zaman geçirileceğini ona gösterecek, sonra da kendi yoluna gitmesine izin verecektir. Ama Aimee diğer kadınlara benzememektedir ve Sutter çok geçmeden boyundan büyük bir işe kalkıştığını anlar. Hayatında ilk defa bir başkasının yaşamını değiştirme… ya da mahvetme gücü elindedir."Zekice ve muhteşem bir üslupla yazılmış bir roman."-Publishers Weekly-"Okurlar yolunu kaybetmiş fakat içtenliği ve etkileyiciliğiyle etrafındakilere yardım etmeye çalışan delidolu bu gencin yaşamına kendilerini kaptıracaklar." -School Library Journal-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 288Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Mükemmel Bir Gün - A Perfect Day filminin konusu, Bir grup gönüllü sağlıkçı, Kosova'nın dağlık bölgesinde bir su kuyusuna kimliği belirsiz kişiler tarafından atılan cesedi çıkarmak için bölgeye giderler.