Kusursuz Hayatlar

Jen Lancaster, New York Times çoksatan yazarı Kusursuz Hayatlar, Çılgın Cuma senaryosuna yepyeni bir soluk getirmiş. Kusursuz Hayatlar'ı okumanızı şiddetle tavsiye ederim!

Responsive image
YAZAR
Lisa Steinke
DOSYA BOYUTU
1,91 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786055016968

Bir Kusursuz Hayatlar kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kusursuz Hayatlar kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Lisa Steinke tarafından yazılmıştır.


Bir gün en yakın arkadaşınızla yer değiştirirseniz ve her zaman imrendiğiniz hayata sahip olursanız ne yapardınız?Çocukluklarından beri yakın dost olan Casey ve Rachel'ın hayatlarının daha farklı olması mümkün değildi. Bir dedikodu programının sunucusu işkolik Casey, her gün ünlülerle haşır neşir oluyor ve geceleri boş evinin sessizliğine dönüyordu. Genç yaşında kazara hamile kalan Rachel ise şimdi günlerini bebeği ve iki ergen kızıyla baş etmeye çalışarak geçiyordu, dahası yirmi yıl önce âşık olduğu adamın yerinde de yeller esiyordu. Yirminci Mezunlar Günü buluşmasında büyük bir tartışmanın ardından ikisi de işleri yeniden yoluna koymak için o tuhaf içkiyi içmekte sakınca görmemişti. Ama yeniden yoluna koymak şöyle dursun, işler iyice karışmak üzereydi. Ertesi sabah uyandıklarında birbirlerinin bedenlerinde olduklarını keşfetmişlerdi ve kara kara yeni hayatlarına nasıl uyum sağlayacaklarını düşünüyorlardı. Rachel'ın kameralar önündeki yerine alışması, Casey'nin ise bebeğinin altını nasıl değiştireceğini öğrenmesi gerekiyordu. Peki iki kadın, kendilerini ve birbirlerini ne kadar az tanıdıklarını fark edecek miydi?"Bu kitaba daha ilk cümlesinden bayıldım (tarihe en komik ve en cesur açılış cümlesi olarak geçebilir). Eğlenceli, dürüst ve çok dokunaklı bir hikâye; Liz Fenton ve Lisa Steinke kadın edebiyatının çok gerçekçi ve samimi yazabilen iki yeni kalemi." -Sarah Jio, Mart Menekşeleri ve Yeşil Deniz Kabuğu kitaplarının New York Times çoksatan yazarı-"Kusursuz Hayatlar, gülmekten yerlere yatıran, kolayca bağ kurulabilen karakterleri, merak uyandıran konusu ve kusursuz olduğunu düşündüğünüz hayatın aslında kendi hayatınız olduğuna dikkat çekmesiyle, aradığım tüm özelliklere sahip." -Jen Lancaster, New York Times çoksatan yazarı-"Kusursuz Hayatlar, Çılgın Cuma senaryosuna yepyeni bir soluk getirmiş. Liz Fenton'ın ve Lisa Steinke'nin esprili ve samimi diline bayıldım ve çıkış romanlarını resmen yalayıp yuttum."-Sarah Pekkanen, The Best of Us kitabının yazarı-"Liz ve Lisa'nın sesleri, rahat pijamalarınızı giyerek arkadaşınızla yaptığınız keyifli bir sohbet gibi sıcacık ve güven verici. Kusursuz Hayatlar'ı okumanızı şiddetle tavsiye ederim!" -Beth Harbison, Hayatı Bütün Kalbinle Sev kitabının New York Times çoksatan yazarı-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 368Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Yabancı 


Jen Lancaster, New York Times çoksatan yazarı Kusursuz Hayatlar, Çılgın Cuma senaryosuna yepyeni bir soluk getirmiş. Kusursuz Hayatlar'ı okumanızı şiddetle tavsiye ederim!