Ruhu Terbiyesiz Adam

13.89 TL. Ruhu Terbiyesiz Adam-Siyah Beyaz Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Ferhan Şaylıman
DOSYA BOYUTU
9,38 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059199940

Bir Ruhu Terbiyesiz Adam kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ruhu Terbiyesiz Adam kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ferhan Şaylıman tarafından yazılmıştır.


Her şeyi tersine çevirmek mümkündü: Şiddeti güle, hayatı bahara, parkları cennete.Bunun için çok mu geç kalmıştık?Gülü, baharı ve cenneti yaratmak için yeterli zamanımız var mıydı?Ben tüm bilinmezlerimi konçertolardan bakış, orkestralardan saç yaptığım mavi gözlü bir hayalleyolculuğumuzda öğrendim.Ben ruhu terbiyesiz adam, hep hesapsızdım. Yani kolaydım, açıktım, basittim. Hayatın bütündayatmaları çıkarıldığında geriye kalandım.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 268Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Siyah Beyaz 


16 TL. Ben tüm bilinmezlerimi konçertolardan bakış, orkestralardan saç yaptığım mavi gözlü bir hayalle yolculuğumuzda öğrendim. Ben ruhu terbiyesiz adam, hep hesapsızdım.