Ruhu Terbiyesiz Adam

Ben tüm bilinmezlerimi konçertolardan bakış, orkestralardan saç yaptığım mavi gözlü bir hayalle yolculuğumuzda öğrendim. Ben ruhu terbiyesiz adam, hep hesapsızdım.

Responsive image
YAZAR
Ferhan Şaylıman
DOSYA BOYUTU
2,57 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059199940

Ruhu Terbiyesiz Adam harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ferhan Şaylıman. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ferhan Şaylıman'den Ruhu Terbiyesiz Adam kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Her şeyi tersine çevirmek mümkündü: Şiddeti güle, hayatı bahara, parkları cennete.Bunun için çok mu geç kalmıştık?Gülü, baharı ve cenneti yaratmak için yeterli zamanımız var mıydı?Ben tüm bilinmezlerimi konçertolardan bakış, orkestralardan saç yaptığım mavi gözlü bir hayalleyolculuğumuzda öğrendim.Ben ruhu terbiyesiz adam, hep hesapsızdım. Yani kolaydım, açıktım, basittim. Hayatın bütündayatmaları çıkarıldığında geriye kalandım.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 268Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Siyah Beyaz 


14.45 TL. Ben tüm bilinmezlerimi konçertolardan bakış, orkestralardan saç yaptığım mavi gözlü bir hayalle yolculuğumuzda öğrendim. Ben ruhu terbiyesiz adam, hep hesapsızdım.