Perihan Sultan - Üç Perdelik Tarihi Temaşa

Bunu öğrenen Şah Tahmasb'ın kızı Perihan Sultan, Valide Sultan'dan intikam almak ve hapiste bulunan kardeşi İsmail Mirza'yı İran Şahı yapmak için büyük bir mücadelenin içine girer.

Responsive image
YAZAR
Memduh Mazlum
DOSYA BOYUTU
4,83 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789757352402

Bir Perihan Sultan - Üç Perdelik Tarihi Temaşa kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Perihan Sultan - Üç Perdelik Tarihi Temaşa kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Memduh Mazlum tarafından yazılmıştır.


Eser, İran sarayında yaşanan taht kavgasını konu edinir. Taht mücadelesine kadınların da karışması neticesinde entrikalar büyür. İran Şahı Tahmasb, Valide Sultan tarafından zehirlenir. Valide Sultan'ın amacı, oğlu Haydar Mirza Han'ı tahta geçirip Naibe unvanını almaktır. Bunu öğrenen Şah Tahmasb'ın kızı Perihan Sultan, Valide Sultan'dan intikam almak ve hapiste bulunan kardeşi İsmail Mirza'yı İran Şahı yapmak için büyük bir mücadelenin içine girer.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 126Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Cedit Neşriyat 


Kargo dahil en ucuz8,44 TL +4,99 TL kargoSatıcıya Git. Perihan Sultan - Üç Perdelik Tarihi Temaşa. 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Dün 23:06idefix.