İçimizdeki Küçük Prens

- Asteroid B-612 Küçük Prens'in yaşadığı gezegenin adı 1993 yılında keşfedilen 46610 numaralı asteroide verilmiştir. Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: "Gerçeğin mayası gözle görülmez."

Responsive image
YAZAR
Mathias Jung
DOSYA BOYUTU
10,24 MB
YAYIN TARIHI
2007
DIL
Türkçe
ISBN
9789759025304

PDF formatında İçimizdeki Küçük Prens. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İçimizdeki Küçük Prens kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Büyük filozofların, bilim insanları, yazar ve şairlerinin buluştuğu bu küçücük kitap, yalnızca Saint-Exupéry'nin Küçük Prens adlı kitabının başarılı bir incelemesi değil, aynı zamanda hepimiz için son derece değerli bir yaşam kılavuzudur. Bu mavi gezegendeki kısacık keşif gezimizi, yollarıyla aydınlatırken, içimizdeki küçük prensi ya da küçük prensesi keşfetmemiz için bize rehberlik eder. Bu keşifle yüzümüz güneşe çevrilir ve böylece gölgeler daima arkamızda kalır.Baskı Yılı: 2007Dili: TürkçeYayınevi: Yurt Kitap Yayın 


Kendini yargılamayı başarabilirsen gerçek bir bilgesin demektir.''(Küçük Prens, sayfa 48). Japonya ve Brezilya'da birer müze, Güney Kore'de bir Fransız Mahallesi kurulmuş Küçük Prens için.