Dayanılmaz

Milan Kundera. Cumartesi ve pazar günleri, varolmanın tatlı hafifliğinin geleceğin derinliklerinden yükselip yanına vardığı duygusu içindeydi.

Responsive image
YAZAR
Sara Shepard
DOSYA BOYUTU
5,42 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051860213

Dayanılmaz harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Sara Shepard. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Sara Shepard'den Dayanılmaz kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Sırları güvende tutmanın tek yolu hiç sır saklamamaktır. Sevimli Küçük Yalancılar'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor! A, tabii ki hâlâ kızların peşinde. Kimsenin göremeyeceği yerlere gizlenip Yalancılar'ı izliyor ve onların en karanlık sırlarını tek tek ortaya çıkarıyor. Emily eski aşkıyla yeniden buluşuyor fakat bu defa bebek adımlarıyla ilerlemekte kararlı. Peki, gerçekten aşka mı yoksa yeni bir kalp ağrısına doğru mu ilerliyor? Spencer, Princeton gezisinde inişli çıkışlı kampüs hayatıyla ilgili çok şey öğreniyor. Noel'ın babasının yepyeni bir yüzünü gören Aria, Noel'la arasını açabilecek bu sırrı ona söyleyip söylememenin sancısı içinde. Hanna ise kendisi için sonuç ne olursa olsun, içindeki A ile temasa geçmeye hazır. Kızlar sır üstüne sır, yalan üstüne yalan ekleyerek A'nın tehlikeli ağına dolanıyorlar. Daha da kötüsü A, tetiği çekip Sevimli Küçük Yalancılar'ın sonunu getirmekte hiç bu kadar kararlı olmamıştı!(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 336Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Martı Yayınları 


The pain was almost unbearable. - Ağrı neredeyse dayanılmazdı. Some children resort to suicide in order to escape from unbearable pressure. - Tom Mary'yi dayanılmaz buldu.