Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?

...Romanı'ndan beş sene sonra yazdığı ve şimdiye kadar on iki ülkede yayımlanan romanı Biz kimden kaçıyorduk Anne? yakıcı bir ilişkinin içinde, acı bir sona adım adım ilerleyen bir anne-kızın hikâyesi.

Responsive image
YAZAR
Perihan Mağden
DOSYA BOYUTU
6,80 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786051410739

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Perihan Mağden. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Perihan Mağden'den Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Bizi üzenler cezasını bulurlar Bamjrim. Bulmaları gerekir. Annen bunun için var. Burada kaldı. Seni üzenlere günlerini göstermek için. Kabalığın ve kötülüğüncezasını vermek için." Biliyorum Annecim.Onlara cezalarını vermek zorunda kaldığını biliyorum.Perihan Mağden'in çağdaş bir kült roman haline gelen İki Genç Kızın Romanı'ndan beş sene sonra yazdığı ve şimdiye kadar on iki ülkede yayımlanan romanı Biz kimden kaçıyorduk Anne? yakıcı bir ilişkinin içinde, acı bir sona adım adım ilerleyen bir anne-kızın hikâyesi. Şehirden şehire, otelden otele kaçmak zorunda kalan dünya güzeli bir kız çocuğu ve kendisine hiç benzemeyen eksantrik annesinin bu kaçışları sırasında geçmişlerini saran sırlar, sayfa sayfa çözülen bir sarmalla okur tarafından keşfediliyor. Mağden'in ana temalarından olan anne-kız ilişkisinin çıkmazları, bu romanda yoğun bir sevgi-nefret gelgitinde sürüklenen bir hayat ve çocuğunu tek başına büyüten annenin dramıyla yeni bir boyuta taşmıyor."Kırık bir kalbin romanı; aynı zamanda tekinsiz bir gerilim..."Neue Luzerner ZeitungİsviçreSayfa Sayısı: 182Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Everest Yayınları 


Start by marking "Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?" as Want to Read We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? by Perihan Mağden.