Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı

Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı. ₺16.88₺22.50. Kafkasya'da yaşayan halkların romanı kaldığı yerden devam ediyor. Sahara'dan dönen T... R_aidefix0000000703274.

Responsive image
YAZAR
Kenan Karabağ
DOSYA BOYUTU
5,99 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786054554324

Bir Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Kenan Karabağ tarafından yazılmıştır.


Kafkasya'da yaşayan halkların romanı kaldığı yerden devam ediyor. Sahara'dan dönen Türklerin dramı. Kırımın arkasından şehirde son durum! Malakanlar ve Douhoborların silah yakma eylemi. Aziz Petrus ve Pavlus şenlikleri. Dramların arasında yeşeren aşklar. Maro ve Kiyor. Kafkas Çingeneleri Poşalar. Kafklasya'da bir yalnız adam İsviçreli gravyer ustası Davit Moser ve Marie Moser'in hikâyesi. Dağlarda kurtlarla dans eden Kurt Abdo'dan inanılmaz portreler. Malakan düğünü. Celil Bey'in dönüşü ve Kanlı Ramiz'in ilk gece hakkı için bir gelini kaldırması. Telli Analarda Mevlüt ve Hanife için yas günleri. Terekemelerin Mihrali Bey'i ve ünlü Rus yazarı Puşkin'den notlar. Rusların geri çekilmesi ve Kura boyunda son durum. Dramlar, aşklar, isyanlar ve Sahara'da açan çiçekler. Yine soluksuz okuyacaksınız...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 288Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Su Yayınları 


19.45 TL. Terekemelerin Mihrali Bey'i ve ünlü Rus yazarı Puşkin'den notlar. Rusların geri çekilmesi ve Kura boyunda son durum. Dramlar, aşklar, isyanlar ve Sahara'da açan çiçekler.