Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı

Okurhan. Kitaplığa Ekle. Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı. Dramlar, aşklar, isyanlar ve Sahara'da açan çiçekler. Yine soluksuz okuyacaksınız...(Tanıtım Bülteninden).

Responsive image
YAZAR
Kenan Karabağ
DOSYA BOYUTU
7,97 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786054554324

PDF formatında Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kura Çözüldü 2 - Sahara'da Çiçekler Açtı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Kafkasya'da yaşayan halkların romanı kaldığı yerden devam ediyor. Sahara'dan dönen Türklerin dramı. Kırımın arkasından şehirde son durum! Malakanlar ve Douhoborların silah yakma eylemi. Aziz Petrus ve Pavlus şenlikleri. Dramların arasında yeşeren aşklar. Maro ve Kiyor. Kafkas Çingeneleri Poşalar. Kafklasya'da bir yalnız adam İsviçreli gravyer ustası Davit Moser ve Marie Moser'in hikâyesi. Dağlarda kurtlarla dans eden Kurt Abdo'dan inanılmaz portreler. Malakan düğünü. Celil Bey'in dönüşü ve Kanlı Ramiz'in ilk gece hakkı için bir gelini kaldırması. Telli Analarda Mevlüt ve Hanife için yas günleri. Terekemelerin Mihrali Bey'i ve ünlü Rus yazarı Puşkin'den notlar. Rusların geri çekilmesi ve Kura boyunda son durum. Dramlar, aşklar, isyanlar ve Sahara'da açan çiçekler. Yine soluksuz okuyacaksınız...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 288Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Su Yayınları 


Terekemelerin Mihrali Bey'i ve ünlü Rus yazari Puskin'den notlar. Ruslarin geri çekilmesi ve Kura boyunda son durum. Dramlar, asklar, isyanlar ve Sahara'da açan çiçekler.